ZooLogic - Karmy i akcesoria dla psów i kotów

Oceń sklep zoologiczny ZooLogic - 4.7 out of 5 based on 58 votes
1 1 1 1 1 Rating 4.74 (58 Votes)

7 powodów dla których warto korzystać ze Sklepu Zoologicznego Zoologic?

1. Możliwość składania zamówień na 3 sposoby:

    a) poprzez sklep internetowy: www.sklepzoologic.pl

    b) telefonicznie - numery kontaktowe w zakładce: Kontakt

    c) mailowo - info(at)zoologic.pl

2. Najlepsze karmy - ekspresowa realizacja.

W naszej ofercie karmy najlepszych marek: Biomill, Nutram, Trovet, Artemis i wiele innych. Ponadto realizujemy zamówienia w tempie ekspresowym. W zdecydowanej większości nawet w dniu złożenia zamówienia!

3. Dowóz karmy własnym transportem.

Dla mieszkańców Krakowa, oraz okolicznych miejscowości przygotowaliśmy możliwość darmowej dostawy zmówionych produktów naszym transportem, w umówionym przedziale czasowym. Już więcej nie musisz dostosowywać się do godzin przyjazdu kuriera. To my dostosowujemy się do Ciebie. Wykaz miejscowości objętych darmową dostawą w zakładce: Gdzie dowozimy (na górze strony).

4. Odroczony termin płatności za zamówienie.

W Zoologic rozumiemy, że czasami trafiają się niespodziewane wydatki i zakup karmy dla psa czy kota schodzi na dalszy plan, stąd dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy możliwość odroczonej płatności (termin 7 dni). Kup dzisiaj - zapłać dopiero za tydzień. O szczegóły pytaj telefonicznie.

5. Mega rabaty dla stałych klientów.

Stali klienci mogą liczyć na spore rabaty - szczegóły w zakładce: KUPUJ TANIEJ!

6. Wyjątkowa oferta dla hodowców.

Jesteś właścicielem hodowli (psów, kotów) - masz rabat, a także preferencyjne warunki zakupu i dostawy karmy w ZooLogic. Dodatkowo każdy właściciel hodowli może liczyć na extra warunki z naszym programem lojalnościowym. Aby uzyskać więcej szczegółów należy wypełnić formularz zgłoszeniowy: Zgłoś swoją hodowlę

7. Monitoring zapasów karmy - profesjonalne doradztwo.

Dla wszystkich zainteresowanych, proponujemy monitoring zapasów pożywienia dla zwierząt, pozwalający na szybką dostawę świeżej karmy, a także profesjonalne doradztwo z zakresu doboru karmy, także tej weterynaryjnej (posiadamy 14-letnie doświadczenie w branży zoologicznej).

2020-03-31 14:44:22. Sklep zoologiczny. Karmy i akcesoria dla zwierząt z dostawą do domu.. Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. Karmy dla psów i kotów I Mapa Strony