Zostań członkiem Klubu ZooLogic.

Klub Zoologic - 5.0 out of 5 based on 10 votes
1 1 1 1 1 Rating 5.00 (10 Votes)

Klub Zoologic to przygotowana specjalnie z myślą o naszych klientach wyjątkowa oferta specjalistycznych karm dla psów i kotów.

 

Oferta Klubu obejmuje dwie grupy odbiorców:

  • Profesjonalne Hodowle  (osoby posiadające przydomek hodowlany)
  • Miłośnicy Zwierząt (osoby dbające o jakość żywienia swoich zwierząt)

Wieloletnie doświadczenie i wiedza z zakresu żywienia zwierząt, pozwoliła nam na zebranie największej w Polsce ilości sprawdzonych, w pełni zbilansowanych profesjonalnych karm dla psów i kotów w Specjalnych Cenach Klubowych.

Proponowane rozwiązania żywieniowe to wyłącznie produkty pełnowartościowe i w pełni profesjonalne. Dzięki tak szerokiej ofercie jesteśmy w stanie  zaspokoić potrzeby żywieniowe wszystkich psów i kotów, również tych, wymagających diet weterynaryjnych.

Zapewniamy Państwu profesjonalne doradztwo z zakresu ditetyki i doboru karm . Każdy przypadek traktujemy indywidualnie - wspólnie ustalimy warunki zakupu - formę dostawy czy płatności.

Dostawa w Polsce w ramach Klubu możliwa nawet w 24 godziny - bezpłatnie przy zamówieniach od 100,00 zł lub dostawa w Krakowie i okolicach od 90 zł. Przy zamówieniach na mniejsze kwoty pobierana jest opłata w wysokości 12,00 zł.

Takiej oferty nie posiada żaden inny sklep internetowy.

Aby poznać wszystkie szczegóły oferty klubowej wystarczy zapisać się w jednym z poniższych formularzy* (odpowiednio dla Profesjonalnych Hodowli i pozostałych miłośników zwierząt - osoby prywatne). Po zapisie otrzymacie Państwo pełny regulamin Klubu Zoologic.

 --- PROFESJONALNE HODOWLE ---

--- INDYWIDUALNI MIŁOŚNICY ZWIERZĄT ---


*Gwarantujemy w 100%, że Państwa email będzie wykorzystany wyłącznie do kontaktu między nami
.

2021-07-23 20:48:34. Sklep zoologiczny. Karmy i akcesoria dla zwierząt z dostawą do domu.. Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. Karmy dla psów i kotów I Mapa Strony