Wypełnij formularz i zyskaj stały rabat

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Regulamin Klubu Zoologic

Witamy serdecznie i dziękujemy za zainteresowanie, zapraszając Państwa do zapoznania się z specjalną ofertą Klubu ZooLogic.

Nasz Klub różni się od innych, ponieważ nie promujemy karm jednej marki ale dzięki wieloletnim doświadczeniom i wiedzy z zakresu żywienia i dietetyki zwierząt, udało się nam zebrać produkty aż ośmiu marek, w różnych klasach jakościowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie indywidualnie dobrać odpowiedni produkt dla potrzeb każdego zwierzaka. Jako jedyni w Polsce, w swojej ofercie Klubowej oferujemy jedne z najlepszych diet weterynaryjnych na świecie zarówno dla psów jak i kotów.

Członkiem Klubu Zoologic może zostać każda osoba chcąca karmić swojego zwierzaka w sposób świadomy i dokona wyboru lub poprosi o dobór produktu z dostępnego w Klubie asortymentu.

Warunkiem przystąpienia do Klubu jest przesłanie mailem lub faksem następujących danych:

  1. imię i nazwisko
  2. dokładny adres korespondencyjny
  3. nr telefonu, adres mailowy
  4. dane dotyczące zwierzecia (wiek, waga, rasa, ewentualne schorzenia, nietolerancje lub alergie.

Maksymalnie do trzech dni od przesłania zgłoszenia, konsultant Klubu ZooLogic, telefonicznie (w ostateczności mailowo) kontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia poprawności wprowadzonych do bazy danych informacji oraz ewentualnego ich uzupełnienia (w szczególności o informacje dotyczące kondycji zdrowotnej zwierząt, ich preferencji żywieniowych, ustalenia czasu monitorowania zapasów pożywienia  itp. – pozwoli to na odpowiedni dobór produktów dla poszczególnych zwierząt oraz zabezpieczenie maksymalnie szybkiej realizacji zamówień). Po tych czynnościach stajecie się Państwo pełnoprawnymi członkami Klubu, mogąc korzystać z przewidzianych przywilejów.  

Marki produktów dostępne w Klubie:

Klasa Super Premium

BIOMILL Swiss Professional (dla psów i kotów)

NUTRAM  (dla psów i kotów)

PRECEPT  (dla psów i kotów)

ANF  (dla psów i kotów)

TROVET ( dla psów i kotów) diety eliminacyjne i weterynaryjne

Klasa High Premium

BIOMILL Classic  (dla psów i kotów)

K-9 Selection/Feline Perfection (dla psów i kotów)

Klasa Premium

PET TIME (dla psów)

LONE STAR (dla psów)

 

Członek Klubu ZooLogic może liczyć na następujące korzyści:

  • preferencyjne ceny zakupu – (szczegółowy cennik zostanie przesłany po zakończeniu procesu rejestracji lub cena zostanie zaproponowana podczas rozmowy weryfikacyjnej)
  • okresowe, dodatkowe promocje przy zakupie poszczególnych produktów
  • bonusy lojalnościowe za polecanie oferty Klubu ZooLogic
  • szybką i sprawną obsługę oraz profesjonalne doradztwo z zakresu żywienia i pielęgnacji zwierząt – serwis czynny od poniedziałku do piątku od 8.00 do 22.00 oraz w soboty od 8.00 do 14.00.

 

Warunki minimów logistycznych:

Dostawa w Polsce w ramach Klubu realizowana bezpłatnie przy zamówieniach od 100,00 zł lub dostawa w Krakowie i okolicach od 90 zł. Przy zamówieniach na mniejsze kwoty pobierana jest opłata w wysokości 12,00 zł.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Za obsługę Klubu Hodowców ZooLogic – rejestracja Hodowli, konsultacje, doradztwo z zakresu doboru pożywienia i pielęgnacji zwierząt – odpowiedzialna jest firma Zoologic  Paweł Mróz Profesjonalny Serwis Zoologiczny z siedzibą  przy ul. Cichej 3   32-050 Skawina.

Telefony do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 22.00 w soboty w godzinach 8.00 – 14.00:

0 501 568 605

0 513 124 485

Tel./fax  012 275 31 45 (automat zgłoszeniowy – w razie nieobecności proszę o pozostawienie wiadomości)

mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Serdecznie zapraszam i pozdrawiam

Paweł Mróz

2020-09-28 19:22:53. Sklep zoologiczny. Karmy i akcesoria dla zwierząt z dostawą do domu.. Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. Karmy dla psów i kotów I Mapa Strony