Porady żywieniowe i weterynaryjne

Otyłość / cukrzyca u zwierząt

Otyłość / cukrzyca u zwierząt - 4.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)


Ulotka TROVET WRD

Diety weterynaryjne TROVET produkowane są w Holandii z najwyższej jakości naturalnych składników, nie zawierają substancji wypełniających, sztucznych substancji konserwujących (np. sorbinianu potasu), barwników, produktów mlecznych, laktozy, glutenu, tłuszczu wołowego, wieprzowego, surowej soi.

Wspaniały zapach i smak sprawiają, że są chętniej zjadane niż diety innych producentów nawet przez wybredne psy i koty. Mogą być podawane zwierzętom do końca ich życia jako pełnowartościowy, idealnie zbilansowany pokarm.


ZALECENIA:

  • Otyłość

  • Utrzymanie masy ciała po kuracji odchudzającej

  • Cukrzyca (zwierzęta otyłe lub o prawidłowej masie ciała)

  • Zapalenie jelita grubego

  • Zapalenie okrężnicy

  • Zaparcia

  • Hiperlipidemia


PRZECIWSKAZANIA:

  • Szczeniaki i kocięta

  • Suki i kotki w ciąży i laktacji

  • Zwierzęta ze zwiększonym zapotrzebowaniem na energię

Diety weterynaryjne Trovet to nie tylko najwyższej jakości składniki, wysoka smakowitość i sprawdzone na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat działanie lecznicze ale również atrakcyjna cena w porównaniu z dietami innych producentów. Dzięki rozsądnej polityce cenowej Trovet zapewnia zdrowie psom i kotom dbając również o kieszeń ich opiekunów.

 

Powyższy wykres przedstawia różnicę średniego kosztu suchej diety 30 dniowej dla psa dorosłego o wadze 20kg, stosowanej po zakończeniu procesu odchudzania, na podtrzymanie prawidłowej wagi, dla opakowań o największej gramaturze według cen detalicznych w wybranych lecznicach w stosunku do diety o najniższej cenie - Trovet WRD (ceny na dzień 15.02.2011r.).

 

Powyższy wykres przedstawia różnicę średniego kosztu diety 30 dniowej dla psa dorosłego o wadze 2,5kg (np. yorkshire terrier) stosowanej po zakończeniu procesu odchudzania, na podtrzymanie prawidłowej wagi, dla opakowań o najmniejszej gramaturze według cen detalicznych w wybranych lecznicach w stosunku do diety o najniższej cenie - Trovet WRD (ceny na dzień 15.02.2011r.).

 

Powyższy wykres przedstawia różnicę średniego kosztu diety 30 dniowej dla kota dorosłego o wadze 4kg stosowanej po zakończeniu procesu odchudzania, na podtrzymanie prawidłowej wagi, dla opakowań o największej gramaturze według cen detalicznych w wybranych lecznicach w stosunku do diety o najniższej cenie - Trovet WRD (ceny na dzień 15.02.2011r.).

2021-09-21 15:32:37. Sklep zoologiczny. Karmy i akcesoria dla zwierząt z dostawą do domu.. Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. Karmy dla psów i kotów I Mapa Strony