Darmowe dostawy do domu

Dostawy do domu - 4.8 out of 5 based on 12 votes
1 1 1 1 1 Rating 4.88 (12 Votes)

Sklep Zoologiczny Zoologic zapewnia codzienny (bez niedziel), bezpłatny dowóz karmy i akcesoriów dla zwierząt* nawet do 30 km od Krakowa.

Dostawy realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 20.00 w soboty od 9.00 do 14.00. w umówionym przedziale jednogodzinowym. 

* w wypadku zamówienia samych akcesoriów (bez pożywienia), bezpłatna dostawa jest realizowana od wartości 90,00 zł.

 

Bezpłatne dostawy karm* również na terenie następujących miast :  Skawina, Wieliczka, Niepołomice, Wadowice, Myślenice, Olkusz, Chrzanów, Trzebinia, i inne. Szczegóły na mapce poniżej:

 

*Twoja miejscowość nie znajduje się na zaznaczonym obszarze? skontaktuj się z nami, a ustalimy czy istnieje możliwość darmowego dowozu.

Zamówienia od 100,00 zł wysyłamy bezpłatnie Pocztą na teren całej Polski . Wysyłka karmy suchej lub mokrego pożywienia nawet w 24h - w przypadku innych produktów: akcesoria, preparaty witaminowe, przysmaki, pozostałe artykuły zoologiczne, możliwość realizacji do 72h. - szczegóły ustalane są zawsze telefonicznie.

W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy - z każdym Klientem ustalimy indywidualne warunki zakupu i dostawy .

Ważne informacje dotyczące zakupów przez Internet !

POLITYKA PRYWATNOŚCI

2021-07-23 19:57:49. Sklep zoologiczny. Karmy i akcesoria dla zwierząt z dostawą do domu.. Joomla Template 2.5 by FreeTemplateSpot. Karmy dla psów i kotów I Mapa Strony